czwartek, 12 listopada 2015

Znajomość języku to podstawa!

Znajomość języka to podstawa w dzisiejszych czasach. Bez języka nie ma pespektyw. Bez języka nie ma pracy, a nasze CV jest "gołe". Uważam jednak, iż by nauczyć się np. angielskiego trzeba przebywać wśród ludzi mówiących nim biegle. Ja sama będą w LO planowałam wyjechać na roczną wymianę by dokształcić język, by nauczyć się akcentu, słów, zwrotów. Niestety, nie było mi to dane. Jednak zapisali mnie rodzice do szkoły języków obcych i zaczęłam się uczyć
i kształcić. Gdyby teraz była sama, bez dzieci, męża skorzytałabym z oferty firmy http://angloville.pl/
"Angloville International jest najbardziej zindywidualizowanym programem językowym organizowanym w Anglii i Irlandii. W trakcie 8-dniowego lub 13-dniowego programu, Uczestnik odbywa odpowiednio 60 lub 120 godzin praktycznych zajęć z Native Speakerami w formule 2 na 1 . Na jednego Native Speakera przypada dwóch Uczestników. Szkolenie pozwoli Ci przełamać bariery w mówieniu po angielsku, a także poznać bliżej kulturę Anglii lub Irlandii. Efekty osiągamy dzięki całkowitemu „zanurzeniu w języku” angielskim za granicą."

Chciałabym by moje dzieci w przyszłości skorzystały z takich wyjazdów, dających im możliwość, rozwoju, nauki i przełamania oporów w kontaktach z innymi ludźmi w innym języku.


4 komentarze:

  1. Anonimowy11/12/2015

    język to podstawa!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tyle lat nie używałam języka angielskiego, że przydałby się taki wyjazd.. no jakby nie dzieci ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ;)